Práce kuchař Praha - kuchař hledá práci v Praze, pomocný kuchař Praha, číšník kuchař v Praze

 

Práce kuchař Praha

Nabízíme Vám zajímavou pracovní nabídku v kuchyni, ve které nám jde především o vášeň k vaření, používání čerstvých surovin při vaření a samozřejmě uspokojení mlsných jazýčků našich hostů. Práce kuchař Praha, kterou nabízíme, je výjimečná mimo jiné v tom, že je pro nás velmi důležité prostředí, ve kterém se pracuje.

Více
 

Práce číšník Praha

Práce číšník Praha je vhodná pro ty, jenž mají zkušenosti v oblasti gastronomie a pohostinství. Hlavní činností číšníka je obsluha zákazníků, podávání nápojů a jídel. Práce číšníka Praha, kterou nabízí naše restaurace, ovšem obnáší mnohem více. Chceme, aby Vás práce u nás naplňovala a bavila, a proto se snažíme budovat se všemi svými zaměstnanci přátelské vazby. 

Více

  Nabídka práce kuchař Praha

  Jsme restaurace v centru Prahy a hledáme do svého týmu kuchaře, číšníky a pomocnou sílu do kuchyně.

  Souhlasíte s tvrzením, že chutné jídlo uvaříte pouze tehdy, dáte-li do něj dáte srdce? Pokud zní Vaše odpověď ano, pak je přesně pro Vás určená nabídka práce kuchař Praha. Našim cílem je zlepšit úroveň české gastronomie, čehož můžeme dosáhnout jedině s pomoci profesionálních kuchařů, pro které je vaření vším. Nabídka práce kuchař Praha není rozhodně pro nikoho, kdo se spokojí s průměrem. Hledáme kuchaře, kteří dokážou uvařit nejen chutné jídlo, ale zároveň dokážou vytvořit pozitivní atmosféru v kuchyni a nakazit svou vášní k vaření i všechny ostatní. Nabídka práce kuchař Praha je stejně jedinečná jako Vy! Přesvědčte se o tom v naší restauraci v centru Prahy.

  Kuchař hledá práci v Praze

  Věnujete se vaření, jste vyučeni v oboru a máte i nějakou tu praxi? V tom případě hledáme právě Vás! Kuchař hledá práci v Praze a my naopak práci v kuchyni nabízíme, a proto neváhejte a ucházejte se o místo v naší restauraci na Praze 1. Jaké jsou naše požadavky? Hledáme kuchaře, který je zvídavý, nechybí mu vášeň pro vaření, má zkušenosti a ze všeho nejraději vaří z čerstvých surovin, které jsou v kuchyni naší restaurace jedním z klíčových faktorů úspěchu. Kuchař hledá práci v Praze a my mu jí ochotně nabídneme společně s úžasným světem gastronomie.

  Novinky

  Nenalezeny žádné novinky

  Zobrazit archiv

  Zobrazit více…

  Galerie

  Zobrazit archiv Chci pracovat!